کتاب حکایت دولت و فرزانگی
اشتراک گذاری محصول

توضیحات محصول

کتاب حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر

مارک فیشر، نویسنده کتاب حکایت دولت و فرزانگی | مترجم ارسطو خلیلی فر

کتاب حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر، کتابی که داستان یک جوان حسابدار را بازگو می کند که چگونه از فقر به بی نهایت ثروت رسید.

ثروتی که آن جوان را جهانی کرد، در این کتاب قوانینی از موفقیت بازگو می شود که دقیقا ریشه اصلی تمام موفقیت ها است.

دانلود کتاب حکایت دولت و فرزانگی

کتاب حکایت دولت و فرزانگی نسخه چاپی است که انتشارات بابان با ترجمه ای بسیار روان و عالی به قلم ارسطو خلیلی فر به چاپ رسانده است و از دید مخاطبان و خوانندگان بهترین ترجمه حکایت دولت و فرزانگی ترجمه ارسطو خلیلی فر می باشد.

مارک فیشر کیست؟

مارک فیشر ویکی پدیا نویسنده ای قدرتمند است که در زمینه موفقیت فردی فعالیت دارد که یکی از بهترین کتاب های این نویسنده بزرگ کتاب حکایت دولت و فرزانگی می باشد.

حکایت دولت و فرزانگی توسط مارک فیشر میلیونر به نگارش درآمده و براساس ماجرای واقعی ملاقاتش با پیرمردی است که رازهای موفقیتش را به او منتقل نمود.

این کتاب ارزشمند، داستانی جالب و بیاد‌ماندنی را به ما ارزانی می‌دارد که پرده، از راز یکی از با اهمیت‌ترین و با ارزش‌ترین حقایق زندگی بر‌می‌دارد، این حقیقت که بدست آوردن موقعیت مالی و یک زندگی پر حاصل، هدف‌هایی هستند که ما می‌توانیم در صورت درک و اجرای اصول و قوانین موفقیت به آ‌نها دست یابیم.

دانلود کتاب حکایت دولت و فرزانگی ترجمه ارسطو خلیلی فر  ( مقدمه )

کتابی که هرگز تا آخر عمرم فراموشش نخواهم کرد. کتابی که مرا بیدارتر کرد و به دنیایی از آگاهی ها برد. کتابی که به من گفت تو بگونه ای بهتر هم می توانی زندگی کنی.

ندایی که از جانب خدای مسبب الاسباب بود، آری ندایی که از جانب خدای رزاق بود.

کتاب A Tale of Wisdom and Wealth: Mark Fisher

درست در شرایط سخت و دشوار آن دوران، روزی دوستی قدیمی که از خارج آمده بود، به دیدنم آمد و کتابی به من هدیه کرد که به زبان انگلیسی بود  a tale of wisdom and wealth، حکایت دولت وفرزانگی.

آری یک کتاب سرنوشت زندگی مرا عوض کرد و مرا به اوج علم و آگاهی و ثروت و شهرت رساند.

کتابی که روزی گفت هدف هایتان را بنویسید و من هدف تاسیس انتشارات را نوشتم، امروز همان هدف محقق شده، یعنی انتشارات بابان، ناشر نسخه فارسی همان کتابی هست، که به من یاد داد هدف هایم را باید بنویسم. ما افتخار می کنیم که ناشر این کتاب ارزشمند به زبان فارسی هستیم. و این از لطف خدا بوده است.

پرفروش ترین کتاب منتشر شده در آمریکا

اگرچه این کتاب سال ها در زمره پرفروش ترین کتاب های منتشر شده در ایالات متحده امریکا و دنیا بوده است و چه بسا خیلی از انسان ها این کتاب را خواندند و اتفاقی برایشان نیفتاد، اما قطعا این کتاب تلنگری بوده است برای بسیاری از انسان های موفق دنیا که تشنه یک تغییر بزرگ و به دست آوردن انگیزه ای برای بهتر زندگی کردن و رسیدن به اوج زیبایی های یک زندگی بودند.

آری هیچ چیز در این دنیا اتفاقی نیست. هرکتابی، سخنی، رویدادی، می تواند از سوی خداوند و سیستم هستی برای شما پیامی داشته باشد.

انسان های هوشیار و آگاهی که پیام ها را می گیرند و با دقت بررسی می کنند و اقدام می کنند، از زندگی خود شاهکار می سازند.

اینک این کتاب برای شما پیامی دارد. این شما هستید که باتشنگی و احساس نیاز برای تغییر، این پیام را دریافت می کنید.

اگر خود را لایق یک تحول بزرگ و رسیدن به یک زندگی مادی، معنوی و علمی می دانید، با دقت مفاهیم آن را بخوانید و درک کنید و باور کنید تا با قانون مندی های جهان هستی برای کسب ثروت ها و دستاوردها هم آوا شوید.

تا هر اندیشه ثروت جویانه شما که با یک باور عالی حمایت می شود

فرمانی به سیستم هستی شود و خدای مسبب الاسباب که سیستم هستی را به خدمت اندیشه های انسان درآورده است بر شما عنایت کند تا مظاهر ثروت های مادی و معنوی جذب شما شوند و شما به سعادت دنیا و آخرت برسید و رستگار شوید.

ولی به راستی چگونه ممکن است از بالاترین کیفیت زندگی بهره‌مند شد؟

چطور می‌توان لحظه به لحظه به انتخاب درست دست زد و عالم خود را به والاترین و زیباترین شکل ممکن آفرید؟

چرا برخی افراد موفق می‌شوند ثروتمند شوند، در حالیکه عده‌ای دیگر فقط در خواب و رویای آن بسر می‌برند؟

آیا آنها بیشتر کار می‌کنند؟ آیا آنها باهوش‌ترند و یا از تحصیلات بالاتر و بهتری برخوردارند؟

به این سوالات در کتاب حکایت دولت و فرزانگی پاسخ داده می‌شود، کتابی حاوی حکایتی قدرتمند، مملو از اندرزهای ویژه‌ی مالی که در را به سوی سعادت مالی و فردی می‌گشاید.

شاه کلید و راز نهان موفقیت در رشته‌ای از اصول نهفته است که نویسنده در سراسر کتاب این اصول و قواعد را به زیباترین شکل ممکن بیان نموده‌است.

در محیط اطرافمان همه‌ی ما افرادی را می‌شناسیم که از حد اعلای انرژی، طراوت، سرزندگی و سلامت برخوردارند.

می‌توانید این خصوصیات را در نشست و برخاست و یا در چشمانشان ببینید.

با حضور در هر مجلسی تاثیری خاص بر حال و هوای مجلس پدید می‌آورند.

بر خلاف اعتقاد متعارف، رسیدن به اوج کمال در زمینه‌های احساسی، مالی، روابط و تندرستی برای همه دست‌یافتنی است.

مشروط به اینکه ابزار و تدابیری که زندگی فوق‌العاده را به وجود می‌آورد به روشنی درک کنند و آنها را بکار ببرند.

یکی از این ابزارها، فکر یا قدرت ذهن است، در دنیای انسان همه چیز از یک فکر آغاز می‌شود و فکر مبدا تحول و خلق هر پدیده‌ای توسط اوست.

انسان همان است که می‌اندیشد و اگر انسان‌ها به دنبال موفقیت، خوشبختی و نشاط در زندگی خود هستند، باید بدانند که آدمی تنها در سایه‌ی تولید افکار درست، مثبت، خلاق و هدفمند و روحیه آفرین است که می‌تواند به دستاوردهای عالی برسد و سعادت و خوشبختی را در آغوش بگیرد.

داستان تولد گروه هنری بابان

روزی روزگاری جوانی به دنبال تغییر و تحول در زندگی خود بود، هر روز که از خواب بیدار می شد به دنبال زندگی هنرمندانه بود، و  تلاش می کرد برای شاد زندگی کردن.

وقتی که وارد مدرسه می شد مواجه می شد با بی احترامی ها بی مهری ها، اما آن جوان تصمیم گرفت توجه نکند و به اهداف خود توجه کند و خداوند هنرمند را وارد قلبش کند!

آری آن جوان هدف داشت، هدف برای هنر الهی، آن روزها رویای آن جوان هنر بود، اما جرات بازگویی آن را نداشت، چون خانواده جوان همه در رشته های ریاضی تحصیلات داشتند و شاید اگر به خانواده خود می گفت عاشق هنر است، شدیدا مورد تمسخر قرار بگیرد.

سال ها گذشت و این هنر هر روز و هر روز در قلب هنریش بیشتر قدرت خود را نشان می داد. وقتی برادران این جوان دیدند که به هیچ عنوان در ریاضی و فیزیک نمرات خوبی نمی گیرد پیشنهاد دادند برای ادامه تحصیل به رشته هنر برود که راحت تر است!!!

الله و اکبر که هدف ها چه می کنند!!!

آن جوان در هنرستان بهترین هنرجو انتخاب شد!

آن جوان در دانشگاه رتبه ی 4 کشور در دانشکده هنر انقلاب شد!
آن جوان در حال حاضر بنیانگذار گروه هنری بابان و مدیر عامل انتشارات بابان است!!! بزرگترین ناشر هنری کشور.

حال می گویید از کجا شروع کنیم؟
از هنر شروع کنید. از هنر الهی شروع کنید.

از قلب خود بخواهید تا خداوند شما را وارد قلب هنری خود کند.

به همه هنرمندان جهان پیشنهاد می کنم این کتاب بی نهایت قدرتمند را مطالعه کنند و وارد داستان زیبای این کتاب شوند تا قدم به قدم به موفقیت نامحدود در هنر نزدیک شوند و زندگی هنری را در آرامش لمس کنند.
در پناه خداوند هنرمند، هنرمندانه زندگی کنید.

علی خلیلی فر
بنیانگذار گروه هنری بابان
مدیرعامل انتشارات بابان

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

× شما برای گفتگو نیاز ورود به سایت دارید

    پشتیبانی کاربران ویژه

    کاربر گرامی، لطفا برای دریافت پشتیبانی کتاب حکایت دولت و فرزانگی وارد سایت شوید.