قبولی در کنکور هنر به روش استاد علی خلیلی فر

شبکه های اجتماعی

ندایی هنری از طرف خدا که هرگز فراموش نخواهم کرد!

جوانی تنبل در خانه ای  قدیمی که کارش شب و روز بعد مدرسه خواب در کنار بخاری قدیمی بود، هیچ هدفی هیچ انگیزه ای نداشت، و با دنیایی از توهین ها و سرزنش ها از طرف دوست و خانواده قرار می گرفت، و تهدید به جوی خوابیدن می شد!

 

کتک هایی که در راه مدرسه نصیبم می شد، و حتی یک دوست به طرف داری از من بلند نمی شد!

همواره با لباس های خونی به خانه می رفتم و برای اینکه خانواده متوجه نشود، سریع به حمام می رفتم و لباس هایم را عوض می کردم.

 

در آن روزها هیچی نداشتم

حتی عزت نفس و اعتماد به نفسم نابود شده بود،

در حدی که حتی جرات نداشتم به چهره کسی نگاه کنم!

 

آن روزها خداوند مرا نگاه می کرد، چون فقط اشک می ریختم، و همه را می بخشیدم و کینه ای به دل نداشتم. حتی آنهایی که در کودکی، پول هایم را بزور از دستم می گرفتند، اما همچنان سکوت می کردم و چیزی نمی گفتم.

علت سکوت آن روزهایم را نمی دانم، اما انگار این ضربات و آسیب ها آمادگی من برای آینده بوده!

 

آری! آن شخص کودک علی خلیلی فر بوده!

سال ها گذشت، دیگه خسته شده بودم از وضعیت خودم. یک روز رفتم بالای پشت بام خانه مان و از خدا خواستم من را فردی تاثیرگذار کند، آن روزها نمی دانستم در چه زمینه ای فقط به خدا گفتم در زمینه ای تاثیرگذار باشم که با همه وجودم بتوانم جهان را جای زیباتری و قشنگتری کنم، الله و اکبر از آن روزی که انسانی و هنرمندی برخیزد و خواسته ای را با همه وجودش از خداوند مهربان بخواهد.

 

شروع کردم به کتاب خواندن در سن 15 سالگی، پس از مطالعه الهامی در قلب من آمد که هنر را انتخاب کنم! در حالی که من حتی یک خط هم بلد نبودم بکشم!

 

انگار خدا قلبم را مملو از هنر کرده بود و من خبر نداشتم، با همه وجودم فریاد زدم خدایا ممنونتم.

 

از ذوق شب ها و روزها خواب نداشتم که خدا برای من هنر را انتخاب کرده، هنرستان را شروع کردم و در هنرستان درخشیدم، زمان کنکور هنر فقط 3 ماه زمان داشتم که در آن سه ماه با قوانین هنری که در این فایل تصویری اعلام کرده ام توانستم در کمتر از سه ماه مطالعه رتبه چهار کشور در کنکور سراسری سال 1386 هنر در دانشکده هنر تهران شوم!

 

عجب!

یک انسان از کجا می تواند به کجا برسد…

در حال حاضر در این جایگاه هنر ایستاده ام، که خداوند مهربان رسالتم را، با آموزش هنر و ارتقا تک تک هنرمندان بر شانه هایم قرار داده.

 

علی خلیلی فر

نخستین سخنران انگیزشی هنر در جهان

بنیانگذار گروه هنری بابان و مدیر عامل انتشارات بابان


حتما برای اطلاع از فعالیت های استاد علی خلیلی‌فر، عضو کانال تلگرام گروه هنری بابان با آدرس زیر شوید:

https://telegram.me/babanart


| فایل تصویری قبولی در کنکور هنر به روش استاد علی خلیلی فر | زمان 17 دقیقه | حجم فایل 125 مگ


| فایل صوتی قبولی در کنکور هنر به روش استاد علی خلیلی فر | زمان 17 دقیقه | حجم فایل 15 مگ


| توجه *
هنرمند ارجمند فایلی که در حال استفاده هستی به مدت محدودی رایگان است. آن را دانلود کرده و در سیستم خود ذخیره کنید.

۲ دیدگاه برای “قبولی در کنکور هنر به روش استاد علی خلیلی فر

  1. somayeh.p7073 گفته:

    استاد خلیلی فر شما واقعا باعث افتخار جامعه هنری هستین .نمیدونم چی شد یهو یاد خاطره ای از دوره دانشگاهم افتادم یادمه موقع امتحانا بود و من تازه متوجه شدم که یه درسی از طرف آموزش برام انتخاب واحد کردن خودمم خبر نداشتم درسی که تخصصی و عملی هم بود !دو سه روز بیشتر فرصت نداشتم خواستم حذف کنم ولی گفتن نمیشه وقتش گذشته و اینا .خلاصه من رفتم جزوشو تهیه کردم اونم چه جزوه ای ۳۰۰ -۴۰۰ صفحه ای میشد هر صفحه ای که ورق میزدم میدیدم چیزی متوجه نمیشم فقط یه مسئله خیلی خیلی آسونش رو خوندم و گذاشتم کنار ،شدیدا استرس داشتم یادمه شب یلدا بود و فرداش امتحان داشتم با خودم گفتم حیفه شب یلدامو خراب کنم فوقش ترم بعد جبران میکنم.روز امتحان رسید و یه نفس عمیق کشیدم و وارد کلاس شدم و پشت کامپیوتر نشستم تا استاد سوال امتحانی منو مطرح کنه باورم نمیشد استاد دقیقا همون سوال ساده ای که اصلا فکرشم نمیکردم تو امتحان بیاد رو بهم داد و تونستم نمره کاملو بگیرم و از خوشحالی ذوق مرگ شدم?

دیدگاهتان را بنویسید